Koło Przyjaciół Biblioteki

Na okresie pandemii COVID-19 Koło Przyjaciół Biblioteki zawiesza swoją działalność.

Wizyta w MBP 2016

Wizyta w Bibliotece Miejskiej 2015

Czym się zajmujemy? Czytamy fragmenty wybranych książek i rozmawiamy o nich, rozwijamy swoje zainteresowania czytelnicze. Oprawiamy i pieczętujemy nowości, wypisujemy karty książek.

Koło Przyjaciół Biblioteki 2013/2014

Dbamy o porządek i wystrój biblioteki oraz gazetki w bibliotece i w korytarzu, a także pomagamy młodszym kolegom w wyszukiwaniu książek.

Koło Przyjaciół Biblioteki 2011/2012

Pomagamy również w przeprowadzaniu kiermaszów książek, wystaw i konkursów czytelniczych. Doskonalimy umiejętność posługiwania się warsztatem informacyjnym biblioteki.

Przygotowujemy także przedstawienia z okazji pasowania na czytelnika uczniów  klas pierwszych.

Koło Przyjaciół Biblioteki 2010/2011

Dyplomy za pracę w Kole Przyjaciół Biblioteki w roku szkolnym 2014/2015
otrzymały Nicola Osowiec, Aurelia Kajstura i Emilia Zimny.
Nagrodę książkową za trzyletnią pomoc w bibliotece otrzymał także Artur Opaliński z klasy VIa.